5IMX4-12-9
BelBel
5IMX4-12-9 Image
Irudia ordezkaritza izan daiteke. Ikusi produktuaren xehetasunetarako zehaztapenak.
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: 5IMX4-12-9
Fabrikatzaileak / Marka: Bel
Produktuaren Deskribapena DC DC CONVERTER 12V 4W
Fitxak: 5IMX4-12-9.pdf
RoHs egoera Beruna / RoHS ez betetzen ditu
  • Mezua
5IMX4-12-9ren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia 5IMX4-12-9 fabrikatzailea Bel
deskribapena DC DC CONVERTER 12V 4W Lead Free Status / RoHS egoera Beruna / RoHS ez betetzen ditu
Kopurua eskuragarri 3794 pcs Datuen fitxa 5IMX4-12-9.pdf
Tentsioa - Irteera 3 - Tentsioa - Irteera 2 -
Tentsioa - Irteera 1 12V Tentsioa - isolamendua 1kV
Tentsioa - Sarrera (min) 4.7V Tentsioa - Input (Max) 16.8V
Mota Isolated Module, Conformal Coated Tamaina / dimentsioa 1.30" L x 0.79" W x 0.33" H (33.0mm x 20.1mm x 8.4mm)
Series Melcher IMX4 Energia (Watts) 4W
Packaging Bulk Pakete / kasua 24-DIP Module, 13 Leads
Tenperatura operatiboa -40°C ~ 71°C Irteera kopurua 1
Muntaketa mota Through Hole Hezetasunaren sentikortasun maila (MSL) 1 (Unlimited)
Lead Free Status / RoHS egoera Contains lead / RoHS non-compliant Ezaugarriak OCP, OTP, OVP, SCP
Eraginkortasuna 83% Deskribapen zehatza Isolated Module, Conformal Coated DC DC Converter 1 Output 12V 340mA 4.7V - 16.8V Input
Uneko - Irteera (Max) 340mA eskaerak ITE (Commercial)