48IMR6-0505-2
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: 48IMR6-0505-2
Fabrikatzaileak / Marka: Bel
Produktuaren Deskribapena DC DC CONVERTER +/-5V 6W
  • Mezua
48IMR6-0505-2ren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia 48IMR6-0505-2 fabrikatzailea Bel
deskribapena DC DC CONVERTER +/-5V 6W Lead Free Status / RoHS egoera Beruna / RoHS ez betetzen ditu
Kopurua eskuragarri 5182 pcs Datuen fitxa
Tentsioa - Irteera 3 - Tentsioa - Irteera 2 -5V
Tentsioa - Irteera 1 5V Tentsioa - isolamendua 500V
Tentsioa - Sarrera (min) 36V Tentsioa - Input (Max) 72V
Mota Isolated Module Tamaina / dimentsioa 2.00" L x 2.00" W x 0.48" H (50.8mm x 50.8mm x 12.2mm)
Series IMR Energia (Watts) 6W
Packaging Bulk Pakete / kasua 5-DIP Module
Tenperatura operatiboa -10°C ~ 50°C Irteera kopurua 2
Muntaketa mota Through Hole Hezetasunaren sentikortasun maila (MSL) 1 (Unlimited)
Lead Free Status / RoHS egoera Contains lead / RoHS non-compliant Ezaugarriak OCP, SCP
Eraginkortasuna 82% Deskribapen zehatza Isolated Module DC DC Converter 2 Output 5V -5V 500mA, 500mA 36V - 72V Input
Uneko - Irteera (Max) 500mA, 500mA eskaerak ITE (Commercial)