415-0082-MM75
BelBel
415-0082-MM75 Image
Irudia ordezkaritza izan daiteke. Ikusi produktuaren xehetasunetarako zehaztapenak.
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: 415-0082-MM75
Fabrikatzaileak / Marka: Bel
Produktuaren Deskribapena CBL ASSY SMA PLUG .141 2.953"
Fitxak: 415-0082-MM75.pdf
Erreferentzia prezioa (Dolar Batuetan)
1 pcs
10 pcs
50 pcs
100 pcs
250 pcs
  • Mezua
415-0082-MM75ren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia 415-0082-MM75 fabrikatzailea Bel
deskribapena CBL ASSY SMA PLUG .141 2.953" Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS betez
Kopurua eskuragarri 1697 pcs Datuen fitxa 415-0082-MM75.pdf
Style SMA to SMA Series -
Beste izenak J10379 Tenperatura operatiboa -
Hezetasunaren sentikortasun maila (MSL) Not Applicable Luzera 2.953" (75.00mm)
Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS Compliant inpedantzia 50 Ohms
Generoa Male to Male Maiztasuna - Geh 26.5GHz
Ezaugarriak Shielded Deskribapen zehatza Cable Assembly Coaxial SMA to SMA Male to Male Hand Formable .141 2.953" (75.00mm)
Kolore Gray Kable mota Hand Formable .141
2. Konexatzailea SMA Male Plug 1. Konexatzailea SMA Male Plug
Bidalketa
FedexDHLUPSTNT
AFTER-SALES BERMEA
Erlazionatutako etiketak
Produktu erlazionatuak
fabrikatzaileak: Bel
deskribapena: CBL ASSY UMCC PLUG-PLUG 9.843"
Stockean: 19393 pcs
Deskarga: 415-0084-250.pdf
RFQ
fabrikatzaileak: Bel
deskribapena: CBL ASSY UMCC PLUG-PLUG 1.969"