415-0004-MM150
BelBel
415-0004-MM150 Image
Irudia ordezkaritza izan daiteke. Ikusi produktuaren xehetasunetarako zehaztapenak.
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: 415-0004-MM150
Fabrikatzaileak / Marka: Bel
Produktuaren Deskribapena CBL ASSY SMB PLUG RG316 5.906"
Fitxak: 415-0004-MM150.pdf
Erreferentzia prezioa (Dolar Batuetan)
1 pcs
10 pcs
50 pcs
100 pcs
250 pcs
500 pcs
1000 pcs
  • Mezua
415-0004-MM150ren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia 415-0004-MM150 fabrikatzailea Bel
deskribapena CBL ASSY SMB PLUG RG316 5.906" Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS betez
Kopurua eskuragarri 4297 pcs Datuen fitxa 415-0004-MM150.pdf
Style SMB to SMB Series -
Beste izenak J10247 Tenperatura operatiboa -
Hezetasunaren sentikortasun maila (MSL) Not Applicable Luzera 5.906" (150.00mm)
Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS Compliant inpedantzia 50 Ohms
Generoa Female to Female Maiztasuna - Geh 4GHz
Ezaugarriak Shielded Deskribapen zehatza Cable Assembly Coaxial SMB to SMB Female to Female RG-316 5.906" (150.00mm)
Kolore White Kable mota RG-316
Bidalketa
FedexDHLUPSTNT
AFTER-SALES BERMEA
Erlazionatutako etiketak
Produktu erlazionatuak
fabrikatzaileak: Bel
deskribapena: CBL ASSY SMB PLUG RG316 DS 12"
Stockean: 4172 pcs
Deskarga: 415-0006-012.pdf
RFQ
fabrikatzaileak: Bel
deskribapena: CBL ASSY SMB PLUG RG316 36"
Stockean: 3765 pcs
Deskarga: 415-0004-036.pdf
RFQ
deskribapena: CBL ASSY SMB PLUG RG316 DS 6"
deskribapena: CBL ASSY SMB PLUG RG316 24"