40IMX7-24-9C
BelBel
40IMX7-24-9C Image
Irudia ordezkaritza izan daiteke. Ikusi produktuaren xehetasunetarako zehaztapenak.
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: 40IMX7-24-9C
Fabrikatzaileak / Marka: Bel
Produktuaren Deskribapena DC DC CONVERTER 24V 7W
Fitxak: 40IMX7-24-9C.pdf
RoHs egoera Beruna / RoHS ez betetzen ditu
  • Mezua
40IMX7-24-9Cren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia 40IMX7-24-9C fabrikatzailea Bel
deskribapena DC DC CONVERTER 24V 7W Lead Free Status / RoHS egoera Beruna / RoHS ez betetzen ditu
Kopurua eskuragarri 4227 pcs Datuen fitxa 40IMX7-24-9C.pdf
Tentsioa - Irteera 3 - Tentsioa - Irteera 2 -
Tentsioa - Irteera 1 24V Tentsioa - isolamendua 1.5kV
Tentsioa - Sarrera (min) 16.8V Tentsioa - Input (Max) 75V
Mota Isolated Module, Conformal Coated Tamaina / dimentsioa 2.00" L x 1.00" W x 0.41" H (50.8mm x 25.4mm x 10.4mm)
Series Melcher IMX7 Energia (Watts) 7W
Packaging Bulk Pakete / kasua 14-DIP Module, 9 Leads
Tenperatura operatiboa -40°C ~ 71°C Irteera kopurua 1
Muntaketa mota Through Hole Hezetasunaren sentikortasun maila (MSL) 1 (Unlimited)
Eraginkortasuna - Deskribapen zehatza Isolated Module, Conformal Coated DC DC Converter 1 Output 24V 300mA 16.8V - 75V Input
Uneko - Irteera (Max) 300mA eskaerak ITE (Commercial), Railway