30-200-LPI
BelBel
Bel
Irudia ordezkaritza izan daiteke. Ikusi produktuaren xehetasunetarako zehaztapenak.
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: 30-200-LPI
Fabrikatzaileak / Marka: Bel
Produktuaren Deskribapena XFRMR SEMI-TORO 6VA THRU HOLE
Fitxak: 30-200-LPI.pdf
Erreferentzia prezioa (Dolar Batuetan)
50 pcs
  • Mezua
30-200-LPIren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia 30-200-LPI fabrikatzailea Bel
deskribapena XFRMR SEMI-TORO 6VA THRU HOLE Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS betez
Kopurua eskuragarri 8319 pcs Datuen fitxa 30-200-LPI.pdf
pisu 0.39 lb (176.9g) Tentsioa - Bigarren mailakoak (karga osoa) Parallel 15V, Series 30V
Tentsioa - Lehen 115V, 230V Tentsioa - isolamendua 4000Vrms
Mota Semi-Toroidal Amaiera estiloa PC Pin
Tamaina / dimentsioa 60.20mm L x 42.10mm W Series LPI
Bigarren bihurgune (k) Dual Lehen mailako bihurgunea (k) Dual
Energia - Max 6 VA Beste izenak 595-1254
Muntaketa mota Through Hole Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS Compliant
Altuera - Eserita (Max) 22.70mm Uneko - Irteera (Max) Parallel 400mA, Series 200mA