24RCM150-12
BelBel
Bel
Irudia ordezkaritza izan daiteke. Ikusi produktuaren xehetasunetarako zehaztapenak.
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: 24RCM150-12
Fabrikatzaileak / Marka: Bel
Produktuaren Deskribapena DC/DC CONVERTER 12V 150W
Fitxak: 24RCM150-12.pdf
RoHs egoera Lead free / RoHS betez
Stock egoera 616 pcs stock
Ontziatik aurrera Hong Kong
Bidalketa Bidea DHL/Fedex/TNT/UPS/EMS
In Stock 616 pcs
Erreferentzia prezioa (Dolar Batuetan)
5 pcs
  • Mezua
24RCM150-12ren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia 24RCM150-12 fabrikatzailea Bel
deskribapena DC/DC CONVERTER 12V 150W Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS betez
Kopurua eskuragarri 616 pcs Datuen fitxa 24RCM150-12.pdf
Tentsioa - Irteera 4 - Tentsioa - Irteera 3 -
Tentsioa - Irteera 2 - Tentsioa - Irteera 1 12V
Tentsioa - isolamendua 4.2kV Tentsioa - Sarrera (min) 16.8V
Tentsioa - Input (Max) 45V Mota Enclosed, Conformal Coated
Tamaina / dimentsioa 6.48" L x 3.78" W x 1.42" H (164.6mm x 96.0mm x 36.1mm) Series Melcher RCM
Energia (Watts) 150W Tenperatura operatiboa -40°C ~ 70°C
Irteera kopurua 1 Muntaketa mota Chassis Mount
Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS Compliant Eraginkortasuna 88%
Uneko - Irteera (Max) 12.5A Homologazioak CE