24IMP3-15-7
BelBel
Bel
Irudia ordezkaritza izan daiteke. Ikusi produktuaren xehetasunetarako zehaztapenak.
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: 24IMP3-15-7
Fabrikatzaileak / Marka: Bel
Produktuaren Deskribapena DC DC CONVERTER 15V 3W
Fitxak:
RoHs egoera Beruna / RoHS ez betetzen ditu
  • Mezua
24IMP3-15-7ren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia 24IMP3-15-7 fabrikatzailea Bel
deskribapena DC DC CONVERTER 15V 3W Lead Free Status / RoHS egoera Beruna / RoHS ez betetzen ditu
Kopurua eskuragarri 3568 pcs Datuen fitxa
Tentsioa - Irteera 3 - Tentsioa - Irteera 2 -
Tentsioa - Irteera 1 15V Tentsioa - isolamendua 1.5kV
Tentsioa - Sarrera (min) 10V Tentsioa - Input (Max) 36V
Mota Isolated Module Tamaina / dimentsioa 1.25" L x 0.80" W x 0.47" H (31.8mm x 20.3mm x 11.9mm)
Series IMP Energia (Watts) 3W
Packaging Bulk Pakete / kasua 24-DIP Module, 12 Leads
Tenperatura operatiboa -25°C ~ 71°C Irteera kopurua 1
Muntaketa mota Through Hole Hezetasunaren sentikortasun maila (MSL) 1 (Unlimited)
Lead Free Status / RoHS egoera Contains lead / RoHS non-compliant Ezaugarriak OCP, SCP
Eraginkortasuna 83% Deskribapen zehatza Isolated Module DC DC Converter 1 Output 15V 200mA 10V - 36V Input
Uneko - Irteera (Max) 200mA eskaerak ITE (Commercial)
Bidalketa
FedexDHLUPSTNT
AFTER-SALES BERMEA
Erlazionatutako etiketak
Produktu erlazionatuak
24IMP3-05-7
24IMP3-05-7
fabrikatzaileak: Bel
deskribapena: DC DC CONVERTER 5V 3W
Stockean: 3305 pcs
Deskarga:
RFQ
24IMP3-15-7S
24IMP3-15-7S
fabrikatzaileak: Bel
deskribapena: DC DC CONVERTER 15V 3W