16-560-LPI
BelBel
Bel
Irudia ordezkaritza izan daiteke. Ikusi produktuaren xehetasunetarako zehaztapenak.
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: 16-560-LPI
Fabrikatzaileak / Marka: Bel
Produktuaren Deskribapena XFRMR SEMI-TORO 9VA THRU HOLE
Fitxak: 16-560-LPI.pdf
Erreferentzia prezioa (Dolar Batuetan)
50 pcs
  • Mezua
16-560-LPIren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia 16-560-LPI fabrikatzailea Bel
deskribapena XFRMR SEMI-TORO 9VA THRU HOLE Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS betez
Kopurua eskuragarri 9450 pcs Datuen fitxa 16-560-LPI.pdf
pisu 0.51 lb (231.33g) Tentsioa - Bigarren mailakoak (karga osoa) Parallel 8V, Series 16V
Tentsioa - Lehen 115V, 230V Tentsioa - isolamendua 4000Vrms
Mota Semi-Toroidal Amaiera estiloa PC Pin
Tamaina / dimentsioa 60.20mm L x 42.10mm W Series LPI
Bigarren bihurgune (k) Dual Lehen mailako bihurgunea (k) Dual
Energia - Max 9 VA Beste izenak 595-1241
Muntaketa mota Through Hole Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS Compliant
Altuera - Eserita (Max) 27.40mm Uneko - Irteera (Max) Parallel 1.12A, Series 560mA
Center Tap No
Bidalketa
FedexDHLUPSTNT
AFTER-SALES BERMEA
Erlazionatutako etiketak
Produktu erlazionatuak
fabrikatzaileak: Laird Technologies - Thermal Products
deskribapena: SPACER BLOCK/PLATE
Stockean: 5504 pcs
Deskarga: 16-60-005-01.pdf
RFQ
Stockean: 4461 pcs
Deskarga: 16-60-003-01.pdf
RFQ
fabrikatzaileak: Kester
deskribapena: SOLDER SOLID WIRE .062" 5LB SPL
Stockean: 454 pcs
16-513-10T
16-513-10T
fabrikatzaileak: Aries Electronics, Inc.
deskribapena: CONN SOCKET SIP 16POS GOLD
Deskarga: 16-513-10T.pdf
deskribapena: 16 PIN DIP HEADER
fabrikatzaileak: Conec
deskribapena: 25P COVERED SCREEN CAP
Deskarga:
16-500S-W
16-500S-W
fabrikatzaileak: 3M
deskribapena: CONN RING CIRC 4AWG #1/2 CRIMP
Deskarga: 16-500S-W.pdf
16-6
fabrikatzaileak: Bel
deskribapena: XFRMR LAMINATED 96VA CHAS MOUNT
Deskarga: 16-6.pdf
fabrikatzaileak: Kester
deskribapena: SOLDER SOLID WIRE .125" 5LB SPL
Stockean: 670 pcs
16-56-W
16-56-W
fabrikatzaileak: 3M
deskribapena: CONN RING CIRC 4AWG #5/16 CRIMP