12IMR40-24-2
BelBel
Bel
Irudia ordezkaritza izan daiteke. Ikusi produktuaren xehetasunetarako zehaztapenak.
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: 12IMR40-24-2
Fabrikatzaileak / Marka: Bel
Produktuaren Deskribapena DC DC CONVERTER 24V 40W
Fitxak: 12IMR40-24-2.pdf
RoHs egoera Beruna / RoHS ez betetzen ditu
  • Mezua
12IMR40-24-2ren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia 12IMR40-24-2 fabrikatzailea Bel
deskribapena DC DC CONVERTER 24V 40W Lead Free Status / RoHS egoera Beruna / RoHS ez betetzen ditu
Kopurua eskuragarri 6381 pcs Datuen fitxa 12IMR40-24-2.pdf
Tentsioa - Irteera 3 - Tentsioa - Irteera 2 -
Tentsioa - Irteera 1 24V Tentsioa - Sarrera (min) 9V
Tentsioa - Input (Max) 18V Mota Non-Isolated PoL Module
Tamaina / dimentsioa 2.75" L x 2.75" W x 0.90" H (70.0mm x 70.0mm x 23.0mm) Series IMR40
Energia (Watts) 40W Packaging -
Pakete / kasua 7-DIP Module Beste izenak Q1145230
Tenperatura operatiboa -10°C ~ 50°C Irteera kopurua 1
Muntaketa mota Through Hole Lead Free Status / RoHS egoera Contains lead / RoHS non-compliant
Ezaugarriak - Eraginkortasuna 82%
Deskribapen zehatza Non-Isolated PoL Module DC DC Converter 1 Output 24V 2A 9V - 18V Input Uneko - Irteera (Max) 2A