0ZRR0185FF1A
BelBel
Bel
Irudia ordezkaritza izan daiteke. Ikusi produktuaren xehetasunetarako zehaztapenak.
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: 0ZRR0185FF1A
Fabrikatzaileak / Marka: Bel
Produktuaren Deskribapena RADIAL PTC RESETTABLE FUSE, 1.85
Fitxak: 0ZRR0185FF1A.pdf
  • Mezua
0ZRR0185FF1Aren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia 0ZRR0185FF1A fabrikatzailea Bel
deskribapena RADIAL PTC RESETTABLE FUSE, 1.85 Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS betez
Kopurua eskuragarri 209295 pcs Datuen fitxa 0ZRR0185FF1A.pdf
Tentsioa - Geh 60V Mota Polymeric
Bidaia ordua 12.6s Lodiera (Max) -
Tamaina / dimentsioa 0.701" Dia x 0.122" T (17.80mm x 3.10mm) Series 0ZRR
Erresistentzia - Post Trip (R1) (Max) 190 mOhms Erresistentzia - Hasierako (Ri) (Min) 80 mOhms
balorazio - Packaging -
Pakete / kasua Radial, Disc Beste izenak 507-2430
Tenperatura operatiboa -40°C ~ 85°C Muntaketa mota Through Hole
Hezetasunaren sentikortasun maila (MSL) Not Applicable Korrontearen tartea 0.201" (5.10mm)
Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS Compliant Altuera - Eserita (Max) 0.902" (22.90mm)
Deskribapen zehatza Polymeric PTC Resettable Fuse 60V 1.85A Ih Through Hole Radial, Disc Oraina - Bidaia (It) 3.7A
Uneko - Geh 40A Uneko - Eutsi (Ih) (Max) 1.85A