0ZRP0185FF1A
BelBel
Bel
Irudia ordezkaritza izan daiteke. Ikusi produktuaren xehetasunetarako zehaztapenak.
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: 0ZRP0185FF1A
Fabrikatzaileak / Marka: Bel
Produktuaren Deskribapena RADIAL PTC RESETTABLE FUSE, 1.85
Fitxak: 0ZRP0185FF1A.pdf
  • Mezua
0ZRP0185FF1Aren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia 0ZRP0185FF1A fabrikatzailea Bel
deskribapena RADIAL PTC RESETTABLE FUSE, 1.85 Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS betez
Kopurua eskuragarri 232502 pcs Datuen fitxa 0ZRP0185FF1A.pdf
Tentsioa - Geh 60V Mota Polymeric
Bidaia ordua 12.6s Lodiera (Max) -
Tamaina / dimentsioa 0.512" L x 0.142" W (13.00mm x 3.60mm) Series 0ZRP
Erresistentzia - Post Trip (R1) (Max) 250 mOhms Erresistentzia - Hasierako (Ri) (Min) 60 mOhms
balorazio - Packaging -
Pakete / kasua Radial, Disc Beste izenak 507-2410
Tenperatura operatiboa -40°C ~ 85°C Muntaketa mota Through Hole
Hezetasunaren sentikortasun maila (MSL) Not Applicable Korrontearen tartea 0.201" (5.10mm)
Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS Compliant Altuera - Eserita (Max) 0.740" (18.80mm)
Deskribapen zehatza Polymeric PTC Resettable Fuse 60V 1.85A Ih Through Hole Radial, Disc Oraina - Bidaia (It) 3.7A
Uneko - Geh 40A Uneko - Eutsi (Ih) (Max) 1.85A