0ZRN0300FF1E
BelBel
Bel
Irudia ordezkaritza izan daiteke. Ikusi produktuaren xehetasunetarako zehaztapenak.
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: 0ZRN0300FF1E
Fabrikatzaileak / Marka: Bel
Produktuaren Deskribapena RADIAL PTC RESETTABLE FUSE, 3A
Fitxak: 0ZRN0300FF1E.pdf
  • Mezua
0ZRN0300FF1Eren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia 0ZRN0300FF1E fabrikatzailea Bel
deskribapena RADIAL PTC RESETTABLE FUSE, 3A Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS betez
Kopurua eskuragarri 176324 pcs Datuen fitxa 0ZRN0300FF1E.pdf
Tentsioa - Geh 16V Mota Polymeric
Bidaia ordua 5s Lodiera (Max) -
Tamaina / dimentsioa 0.346" L x 0.118" W (8.80mm x 3.00mm) Series 0ZRN
Erresistentzia - Post Trip (R1) (Max) 79 mOhms Erresistentzia - Hasierako (Ri) (Min) 33 mOhms
balorazio - Packaging -
Pakete / kasua Radial, Disc Beste izenak 507-2388
Tenperatura operatiboa -40°C ~ 125°C Muntaketa mota Through Hole
Hezetasunaren sentikortasun maila (MSL) Not Applicable Korrontearen tartea 0.201" (5.10mm)
Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS Compliant Altuera - Eserita (Max) 0.543" (13.80mm)
Deskribapen zehatza Polymeric PTC Resettable Fuse 16V 3A Ih Through Hole Radial, Disc Oraina - Bidaia (It) 6A
Uneko - Geh 100A Uneko - Eutsi (Ih) (Max) 3A