0ZRA0300FF1C
BelBel
0ZRA0300FF1C Image
Irudia ordezkaritza izan daiteke. Ikusi produktuaren xehetasunetarako zehaztapenak.
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: 0ZRA0300FF1C
Fabrikatzaileak / Marka: Bel
Produktuaren Deskribapena PTC RESET FUSE 16V 3A RADIAL
Fitxak: 0ZRA0300FF1C.pdf
Erreferentzia prezioa (Dolar Batuetan)
1 pcs
5 pcs
10 pcs
50 pcs
100 pcs
250 pcs
500 pcs
1000 pcs
5000 pcs
  • Mezua
0ZRA0300FF1Cren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia 0ZRA0300FF1C fabrikatzailea Bel
deskribapena PTC RESET FUSE 16V 3A RADIAL Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS betez
Kopurua eskuragarri 344507 pcs Datuen fitxa 0ZRA0300FF1C.pdf
Tentsioa - Geh 16V Mota Polymeric
Bidaia ordua 2s Lodiera (Max) -
Tamaina / dimentsioa 0.280" L x 0.118" W (7.10mm x 3.00mm) Series 0ZRA
Erresistentzia - Post Trip (R1) (Max) 105 mOhms Erresistentzia - Hasierako (Ri) (Min) 34 mOhms
balorazio - Packaging Bulk
Pakete / kasua Radial, Disc Beste izenak 507-1304
Tenperatura operatiboa -40°C ~ 85°C Muntaketa mota Through Hole
Hezetasunaren sentikortasun maila (MSL) 1 (Unlimited) Korrontearen tartea 0.201" (5.10mm)
Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS Compliant Altuera - Eserita (Max) 0.433" (11.00mm)
Deskribapen zehatza Polymeric PTC Resettable Fuse 16V 3A Ih Through Hole Radial, Disc Oraina - Bidaia (It) 5.1A
Uneko - Geh 100A Uneko - Eutsi (Ih) (Max) 3A