0RQB-C0U12CG
BelBel
Bel
Irudia ordezkaritza izan daiteke. Ikusi produktuaren xehetasunetarako zehaztapenak.
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: 0RQB-C0U12CG
Fabrikatzaileak / Marka: Bel
Produktuaren Deskribapena DC DC CONVERTER 12V 100W
Fitxak: 0RQB-C0U12CG.pdf
Erreferentzia prezioa (Dolar Batuetan)
15 pcs
  • Mezua
0RQB-C0U12CGren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia 0RQB-C0U12CG fabrikatzailea Bel
deskribapena DC DC CONVERTER 12V 100W Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS betez
Kopurua eskuragarri 1810 pcs Datuen fitxa 0RQB-C0U12CG.pdf
Tentsioa - Irteera 3 - Tentsioa - Irteera 2 -
Tentsioa - Irteera 1 12V Tentsioa - isolamendua 2kV
Tentsioa - Sarrera (min) 18V Tentsioa - Input (Max) 75V
Mota Isolated Module Tamaina / dimentsioa 2.30" L x 1.45" W x 0.40" H (58.4mm x 36.8mm x 10.2mm)
Series 0RQB-C0U Energia (Watts) 100W
Packaging Bulk Pakete / kasua 8-DIP Module, 1/4 Brick
Tenperatura operatiboa -40°C ~ 85°C Irteera kopurua 1
Muntaketa mota Through Hole Hezetasunaren sentikortasun maila (MSL) 1 (Unlimited)
Eraginkortasuna 91% Deskribapen zehatza Isolated Module DC DC Converter 1 Output 12V 8.35A 18V - 75V Input
Uneko - Irteera (Max) 8.35A Kontrolatzeko eginbideak Enable, Active High