0RHB-C5T033G
BelBel
Bel
Irudia ordezkaritza izan daiteke. Ikusi produktuaren xehetasunetarako zehaztapenak.
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: 0RHB-C5T033G
Fabrikatzaileak / Marka: Bel
Produktuaren Deskribapena DC DC CONVERTER 3.3V 165W
Fitxak: 0RHB-C5T033G.pdf
  • Mezua
0RHB-C5T033Gren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia 0RHB-C5T033G fabrikatzailea Bel
deskribapena DC DC CONVERTER 3.3V 165W Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS betez
Kopurua eskuragarri 4972 pcs Datuen fitxa 0RHB-C5T033G.pdf
Tentsioa - Irteera 3 - Tentsioa - Irteera 2 -
Tentsioa - Irteera 1 3.3V Tentsioa - isolamendua 2kV
Tentsioa - Sarrera (min) 36V Tentsioa - Input (Max) 75V
Mota Isolated Module Tamaina / dimentsioa 2.28" L x 2.40" W x 0.42" H (57.9mm x 70.0mm x 10.7mm)
Series 0RHB-C5T Energia (Watts) 165W
Packaging Tray Pakete / kasua 11-DIP Module, 1/2 Brick
Beste izenak 0RHB-C5T033 Tenperatura operatiboa -40°C ~ 85°C
Irteera kopurua 1 Muntaketa mota Through Hole
Ezaugarriak Remote On/Off, OCP, OTP, OVP, SCP, UVLO Eraginkortasuna 92.5%
Deskribapen zehatza Isolated Module DC DC Converter 1 Output 3.3V 50A 36V - 75V Input Uneko - Irteera (Max) 50A
Kontrolatzeko eginbideak Enable, Active High eskaerak ITE (Commercial)
Bidalketa
FedexDHLUPSTNT
AFTER-SALES BERMEA
Erlazionatutako etiketak
Produktu erlazionatuak
VI-B6Z-CY-S
VI-B6Z-CY-S
fabrikatzaileak: Vicor
deskribapena: DC DC CONVERTER 2V 20W
Stockean: 3154 pcs
Deskarga: VI-B6Z-CY-S.pdf
RFQ
0RHB-C5T05LG
0RHB-C5T05LG
fabrikatzaileak: Bel
deskribapena: DC DC CONVERTER 5V 150W
Stockean: 1533 pcs
Deskarga: 0RHB-C5T05LG.pdf
RFQ
0RHB-C5T03LG
0RHB-C5T03LG
fabrikatzaileak: Bel
deskribapena: DC DC CONVERTER 3.3V 165W
Deskarga: 0RHB-C5T03LG.pdf
TSRN 1-2425
TSRN 1-2425
fabrikatzaileak: TRACO Power
deskribapena: DC DC CONVERTER 2.5V 2.5W