0ADKC2000-BE
BelBel
0ADKC2000-BE Image
Irudia ordezkaritza izan daiteke. Ikusi produktuaren xehetasunetarako zehaztapenak.
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: 0ADKC2000-BE
Fabrikatzaileak / Marka: Bel
Produktuaren Deskribapena FUSE CERAMIC 2A 600VAC/500VDC
Fitxak: 0ADKC2000-BE.pdf
Erreferentzia prezioa (Dolar Batuetan)
1 pcs
5 pcs
10 pcs
50 pcs
100 pcs
250 pcs
500 pcs
1000 pcs
5000 pcs
  • Mezua
0ADKC2000-BEren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia 0ADKC2000-BE fabrikatzailea Bel
deskribapena FUSE CERAMIC 2A 600VAC/500VDC Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS betez
Kopurua eskuragarri 70530 pcs Datuen fitxa 0ADKC2000-BE.pdf
Tentsioaren kalifikazioa - DC 500V Tentsioaren balorazioa - AC 600V
Tamaina / dimentsioa 0.205" Dia x 0.787" L (5.20mm x 20.00mm) Series 0ADKC
Erantzun Denbora Slow Packaging Bulk
Pakete / kasua 5mm x 20mm Beste izenak 0ADKC2000BE
Tenperatura operatiboa -55°C ~ 125°C Muntaketa mota Holder
Hezetasunaren sentikortasun maila (MSL) 1 (Unlimited) I2t urtzea 10
Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS Compliant Fuse mota Cartridge, Ceramic
Uneko balorazioa 2A Kolore -
Potentzia Breaking @ Rated Tentsioa 200A AC, 300A DC Homologazioak cURus