0ADBP0200-RE
BelBel
0ADBP0200-RE Image
Irudia ordezkaritza izan daiteke. Ikusi produktuaren xehetasunetarako zehaztapenak.
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: 0ADBP0200-RE
Fabrikatzaileak / Marka: Bel
Produktuaren Deskribapena FUSE CERM 200MA 1000V AXL
Fitxak: 0ADBP0200-RE.pdf
Erreferentzia prezioa (Dolar Batuetan)
1 pcs
5 pcs
10 pcs
50 pcs
100 pcs
250 pcs
500 pcs
1000 pcs
  • Mezua
0ADBP0200-REren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia 0ADBP0200-RE fabrikatzailea Bel
deskribapena FUSE CERM 200MA 1000V AXL Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS betez
Kopurua eskuragarri 14306 pcs Datuen fitxa 0ADBP0200-RE.pdf
Tentsioaren kalifikazioa - DC 1kV Tentsioaren balorazioa - AC 1kV
Tamaina / dimentsioa 0.266" Dia x 1.292" H (6.76mm x 32.82mm) Series 0ADBP
Erantzun Denbora Fast Packaging Bulk
Pakete / kasua 3AB, 3AG, 1/4" x 1-1/4" (Axial) Beste izenak 507-2184
Tenperatura operatiboa -55°C ~ 125°C Muntaketa mota Through Hole
Hezetasunaren sentikortasun maila (MSL) 1 (Unlimited) I2t urtzea 0.0031
Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS Compliant Fuse mota Cartridge, Ceramic
DC Erresistentzia hotza 3.9 Ohms Uneko balorazioa 200mA