0697W5000-02
BelBel
0697W5000-02 Image
Irudia ordezkaritza izan daiteke. Ikusi produktuaren xehetasunetarako zehaztapenak.
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: 0697W5000-02
Fabrikatzaileak / Marka: Bel
Produktuaren Deskribapena FUSE 5A 350V RADIAL
Fitxak: 0697W5000-02.pdf
Erreferentzia prezioa (Dolar Batuetan)
1000 pcs
  • Mezua
0697W5000-02ren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia 0697W5000-02 fabrikatzailea Bel
deskribapena FUSE 5A 350V RADIAL Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS betez
Kopurua eskuragarri 591451 pcs Datuen fitxa 0697W5000-02.pdf
Tentsioaren kalifikazioa - DC 72V Tentsioaren balorazioa - AC 350V
Tamaina / dimentsioa 0.329" L x 0.157" W x 0.307" H (8.35mm x 4.00mm x 7.80mm) Series 0697W
Erantzun Denbora Slow Packaging Tape & Box (TB)
Pakete / kasua Radial, Box Beste izenak 0697W500002
Tenperatura operatiboa -55°C ~ 125°C Muntaketa mota Through Hole
Hezetasunaren sentikortasun maila (MSL) 1 (Unlimited) I2t urtzea 111
DC Erresistentzia hotza 0.009 Ohms Uneko balorazioa 5A
Kolore - Potentzia Breaking @ Rated Tentsioa 100A
Homologazioak CQC, cURus, PSE, VDE
Bidalketa
FedexDHLUPSTNT
AFTER-SALES BERMEA
Erlazionatutako etiketak
Produktu erlazionatuak
0697W3150-05
0697W3150-05
fabrikatzaileak: Bel
deskribapena: FUSE 3.15A 350V RADIAL
Stockean: 508422 pcs
Deskarga: 0697W3150-05.pdf
RFQ
0698-G
0698-G
fabrikatzaileak: Davies Molding, LLC.
deskribapena: TAPERED HANDLES
Stockean: 13646 pcs
Deskarga: 0698-G.pdf
RFQ
fabrikatzaileak: Bel
deskribapena: FUSE 6.3A 350V RADIAL
Deskarga: 0697W6300-05.pdf
deskribapena: FUSE 4A 350V RADIAL