0697W2500-01
BelBel
0697W2500-01 Image
Irudia ordezkaritza izan daiteke. Ikusi produktuaren xehetasunetarako zehaztapenak.
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: 0697W2500-01
Fabrikatzaileak / Marka: Bel
Produktuaren Deskribapena FUSE 2.5A 350V RADIAL
Fitxak: 0697W2500-01.pdf
Erreferentzia prezioa (Dolar Batuetan)
1 pcs
5 pcs
10 pcs
50 pcs
100 pcs
250 pcs
500 pcs
1000 pcs
5000 pcs
  • Mezua
0697W2500-01ren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia 0697W2500-01 fabrikatzailea Bel
deskribapena FUSE 2.5A 350V RADIAL Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS betez
Kopurua eskuragarri 297165 pcs Datuen fitxa 0697W2500-01.pdf
Tentsioaren kalifikazioa - DC 72V Tentsioaren balorazioa - AC 350V
Tamaina / dimentsioa 0.329" L x 0.157" W x 0.307" H (8.35mm x 4.00mm x 7.80mm) Series 0697W
Erantzun Denbora Slow Packaging Bulk
Pakete / kasua Radial, Box Beste izenak 0697W2500
0697W250001
Tenperatura operatiboa -55°C ~ 125°C Muntaketa mota Through Hole
Hezetasunaren sentikortasun maila (MSL) 1 (Unlimited) I2t urtzea 45
DC Erresistentzia hotza 0.025 Ohms Uneko balorazioa 2.5A
Kolore - Potentzia Breaking @ Rated Tentsioa 100A