0697H0630-01
BelBel
0697H0630-01 Image
Irudia ordezkaritza izan daiteke. Ikusi produktuaren xehetasunetarako zehaztapenak.
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: 0697H0630-01
Fabrikatzaileak / Marka: Bel
Produktuaren Deskribapena FUSE BRD MNT 630MA 350VAC 100VDC
Fitxak: 0697H0630-01.pdf
Erreferentzia prezioa (Dolar Batuetan)
1 pcs
5 pcs
10 pcs
50 pcs
100 pcs
250 pcs
  • Mezua
0697H0630-01ren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia 0697H0630-01 fabrikatzailea Bel
deskribapena FUSE BRD MNT 630MA 350VAC 100VDC Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS betez
Kopurua eskuragarri 248456 pcs Datuen fitxa 0697H0630-01.pdf
Tentsioaren kalifikazioa - DC 100V Tentsioaren balorazioa - AC 350V
Tamaina / dimentsioa 0.329" L x 0.157" W x 0.307" H (8.35mm x 4.00mm x 7.80mm) Series 0697H
Erantzun Denbora Slow Packaging Bulk
Pakete / kasua Radial, Box Beste izenak 507-1904
Tenperatura operatiboa -55°C ~ 125°C Muntaketa mota Through Hole
Hezetasunaren sentikortasun maila (MSL) 1 (Unlimited) I2t urtzea 1.5
DC Erresistentzia hotza 0.19 Ohms Uneko balorazioa 630mA
Kolore - Potentzia Breaking @ Rated Tentsioa 100A AC, 65A DC