0685T0750-01
BelBel
0685T0750-01 Image
Irudia ordezkaritza izan daiteke. Ikusi produktuaren xehetasunetarako zehaztapenak.
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: 0685T0750-01
Fabrikatzaileak / Marka: Bel
Produktuaren Deskribapena FUSE 750MA 63VAC/DC SLOW 1206
Fitxak: 0685T0750-01.pdf
Erreferentzia prezioa (Dolar Batuetan)
5000 pcs
10000 pcs
  • Mezua
0685T0750-01ren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia 0685T0750-01 fabrikatzailea Bel
deskribapena FUSE 750MA 63VAC/DC SLOW 1206 Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS betez
Kopurua eskuragarri 600466 pcs Datuen fitxa 0685T0750-01.pdf
Tentsioaren kalifikazioa - DC 63V Tentsioaren balorazioa - AC 63V
Tamaina / dimentsioa 0.126" L x 0.062" W (3.20mm x 1.58mm) Series C1T
Erantzun Denbora Slow Packaging Tape & Reel (TR)
Pakete / kasua 1206 (3216 Metric) Beste izenak 507-1890-2
C1T 750
C1T750
Tenperatura operatiboa -55°C ~ 125°C Muntaketa mota Surface Mount
Hezetasunaren sentikortasun maila (MSL) 1 (Unlimited) I2t urtzea 0.06
DC Erresistentzia hotza 0.845 Ohms Uneko balorazioa 750mA
Kolore - Potentzia Breaking @ Rated Tentsioa 50A