0679L3000-05
BelBel
0679L3000-05 Image
Irudia ordezkaritza izan daiteke. Ikusi produktuaren xehetasunetarako zehaztapenak.
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: 0679L3000-05
Fabrikatzaileak / Marka: Bel
Produktuaren Deskribapena FUSE BRD MNT 3A 125VAC/VDC
Fitxak: 0679L3000-05.pdf
Erreferentzia prezioa (Dolar Batuetan)
5000 pcs
10000 pcs
  • Mezua
0679L3000-05ren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia 0679L3000-05 fabrikatzailea Bel
deskribapena FUSE BRD MNT 3A 125VAC/VDC Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS betez
Kopurua eskuragarri 617352 pcs Datuen fitxa 0679L3000-05.pdf
Tentsioaren kalifikazioa - DC 125V Tentsioaren balorazioa - AC 125V
Tamaina / dimentsioa 0.240" L x 0.100" W x 0.110" H (6.10mm x 2.54mm x 2.79mm) Series 0679L
Erantzun Denbora Fast Packaging Tape & Reel (TR)
Pakete / kasua 2410 (6125 Metric) Beste izenak 507-1991-2
Tenperatura operatiboa -55°C ~ 125°C Muntaketa mota Surface Mount
Hezetasunaren sentikortasun maila (MSL) 1 (Unlimited) I2t urtzea 1.8
DC Erresistentzia hotza 0.026 Ohms Uneko balorazioa 3A
Kolore - Potentzia Breaking @ Rated Tentsioa 50A AC, 300A DC