0679L0750-01
BelBel
0679L0750-01 Image
Irudia ordezkaritza izan daiteke. Ikusi produktuaren xehetasunetarako zehaztapenak.
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: 0679L0750-01
Fabrikatzaileak / Marka: Bel
Produktuaren Deskribapena FUSE BRD MNT 750MA 125VAC/VDC
Fitxak: 0679L0750-01.pdf
Erreferentzia prezioa (Dolar Batuetan)
1 pcs
5 pcs
10 pcs
50 pcs
100 pcs
250 pcs
500 pcs
  • Mezua
0679L0750-01ren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia 0679L0750-01 fabrikatzailea Bel
deskribapena FUSE BRD MNT 750MA 125VAC/VDC Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS betez
Kopurua eskuragarri 296800 pcs Datuen fitxa 0679L0750-01.pdf
Tentsioaren kalifikazioa - DC 125V Tentsioaren balorazioa - AC 125V
Tamaina / dimentsioa 0.240" L x 0.100" W x 0.110" H (6.10mm x 2.54mm x 2.79mm) Series 0679L
Erantzun Denbora Fast Packaging Cut Tape (CT)
Pakete / kasua 2410 (6125 Metric) Beste izenak 507-1964-1
Tenperatura operatiboa -55°C ~ 125°C Muntaketa mota Surface Mount
Hezetasunaren sentikortasun maila (MSL) 1 (Unlimited) I2t urtzea 0.26
DC Erresistentzia hotza 0.14 Ohms Uneko balorazioa 750mA
Kolore - Potentzia Breaking @ Rated Tentsioa 50A AC, 300A DC