0679H0375-05
BelBel
0679H0375-05 Image
Irudia ordezkaritza izan daiteke. Ikusi produktuaren xehetasunetarako zehaztapenak.
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: 0679H0375-05
Fabrikatzaileak / Marka: Bel
Produktuaren Deskribapena FUSE BRD MNT 375MA 350VAC 72VDC
Fitxak: 0679H0375-05.pdf
Erreferentzia prezioa (Dolar Batuetan)
5000 pcs
10000 pcs
  • Mezua
0679H0375-05ren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia 0679H0375-05 fabrikatzailea Bel
deskribapena FUSE BRD MNT 375MA 350VAC 72VDC Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS betez
Kopurua eskuragarri 734255 pcs Datuen fitxa 0679H0375-05.pdf
Tentsioaren kalifikazioa - DC 72V Tentsioaren balorazioa - AC 350V
Tamaina / dimentsioa 0.240" L x 0.100" W x 0.110" H (6.10mm x 2.54mm x 2.79mm) Series 0679H
Erantzun Denbora Fast Packaging Tape & Reel (TR)
Pakete / kasua 2410 (6125 Metric) Beste izenak 507-2042-2
Tenperatura operatiboa -55°C ~ 125°C Muntaketa mota Surface Mount
Hezetasunaren sentikortasun maila (MSL) 1 (Unlimited) I2t urtzea 0.04
DC Erresistentzia hotza 0.33 Ohms Uneko balorazioa 375mA
Kolore - Potentzia Breaking @ Rated Tentsioa 50A AC, 100A DC
Homologazioak cURus
Bidalketa
FedexDHLUPSTNT
AFTER-SALES BERMEA
Erlazionatutako etiketak
Produktu erlazionatuak
0679H0750-01
0679H0750-01
fabrikatzaileak: Bel
deskribapena: FUSE BRD MNT 750MA 350VAC 72VDC