PFC375-4201G
Bel Power SolutionsBel Power Solutions
Bel Power Solutions
Irudia ordezkaritza izan daiteke. Ikusi produktuaren xehetasunetarako zehaztapenak.
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: PFC375-4201G
Fabrikatzaileak / Marka: Bel Power Solutions
Produktuaren Deskribapena AC/DC CNVRTR 24V 5V 2X15V 375W
Fitxak:
RoHs egoera Lead free / RoHS betez
Stock egoera 178 pcs stock
Ontziatik aurrera Hong Kong
Bidalketa Bidea DHL/Fedex/TNT/UPS/EMS
In Stock 178 pcs
Erreferentzia prezioa (Dolar Batuetan)
30 pcs
  • Mezua
PFC375-4201Gren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia PFC375-4201G fabrikatzailea Bel Power Solutions
deskribapena AC/DC CNVRTR 24V 5V 2X15V 375W Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS betez
Kopurua eskuragarri 178 pcs Datuen fitxa
Tentsioa - Lan egitea 375W Tentsioa - Irteera 4 15V
Tentsioa - Irteera 3 5V Tentsioa - Irteera 2 24V
Tentsioa - Input 85 ~ 264 VAC Mota Enclosed
Tamaina / dimentsioa 9.00" L x 5.00" W x 2.50" H (228.6mm x 127.0mm x 63.5mm) Series PFC375
Ripple Current - Baxu maiztasuna ITE (Commercial) Potentzia (Watts) - Portu bakoitzeko Yes
Irteerako konfigurazioa 4 Tenperatura operatiboa 0°C ~ 70°C (With Derating)
Muntaketa mota Chassis Mount Fabrikatzailearen zatia zenbakia PFC375-4201G
Lineako araudia 68% Ezaugarriak Adjustable Output, Load Sharing, PFC, Remote Sense, Universal Input
Eginbideen pinuak 10A, 10A, 4A, 4A Zabaldutako deskribapena Enclosed AC DC Converter 4 Output 24V 5V 15V 15V 10A, 10A, 4A, 4A 85 ~ 264 VAC Input
Eraginkortasuna 15V deskribapena AC/DC CNVRTR 24V 5V 2X15V 375W
Oraingoan - Breakover 2.6kV (2600V) Homologazioak CE