BZX84C9V1-HE3-08
Vishay Semiconductor Diodes Division
BZX84C9V1-HE3-08 Image
Irudia ordezkaritza izan daiteke. Ikusi produktuaren xehetasunetarako zehaztapenak.
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: BZX84C9V1-HE3-08
Fabrikatzaileak / Marka: Vishay Semiconductor Diodes Division
Produktuaren Deskribapena DIODE ZENER 9.1V 300MW SOT23-3
Fitxak: BZX84C9V1-HE3-08.pdf
Erreferentzia prezioa (Dolar Batuetan)
15000 pcs
  • Mezua
BZX84C9V1-HE3-08ren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia BZX84C9V1-HE3-08 fabrikatzailea Vishay Semiconductor Diodes Division
deskribapena DIODE ZENER 9.1V 300MW SOT23-3 Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS betez
Kopurua eskuragarri 3296845 pcs Datuen fitxa BZX84C9V1-HE3-08.pdf
Tentsioa - isolamendua 15 Ohm Tentsioa - Tasa SOT-23-3
Series Automotive, AEC-Q101 RoHS egoera Tape & Reel (TR)
Energia - Max 300mW polarizazio TO-236-3, SC-59, SOT-23-3
Tenperatura operatiboa -55°C ~ 150°C Muntaketa mota Surface Mount
Inpedantzia (Max) (Zzt) 9.1V Zabaldutako deskribapena Zener Diode 300mW ±5% Surface Mount SOT-23-3
ESR (Serie Baliokidetzak Erresistentzia) ±5% Diode konfigurazioa 500nA @ 6V
deskribapena DIODE ZENER 9.1V 300MW SOT23-3 Oraina - Alderantzizko isurketa @ Vr -