BZX384C39-E3-08
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: BZX384C39-E3-08
Fabrikatzaileak / Marka: Vishay Semiconductor Diodes Division
Produktuaren Deskribapena DIODE ZENER 39V 200MW SOD323
Fitxak: BZX384C39-E3-08.pdf
Erreferentzia prezioa (Dolar Batuetan)
15000 pcs
  • Mezua
BZX384C39-E3-08ren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia BZX384C39-E3-08 fabrikatzailea Vishay Semiconductor Diodes Division
deskribapena DIODE ZENER 39V 200MW SOD323 Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS betez
Kopurua eskuragarri 3151111 pcs Datuen fitxa BZX384C39-E3-08.pdf
Tentsioa - isolamendua 130 Ohm Tentsioa - Tasa SOD-323
Series Automotive, AEC-Q101 RoHS egoera Tape & Reel (TR)
Energia - Max 200mW polarizazio SC-76, SOD-323
Tenperatura operatiboa -55°C ~ 150°C Muntaketa mota Surface Mount
Inpedantzia (Max) (Zzt) 39V Zabaldutako deskribapena Zener Diode 200mW ±5% Surface Mount SOD-323
ESR (Serie Baliokidetzak Erresistentzia) ±5% Diode konfigurazioa 50nA @ 27.3V
deskribapena DIODE ZENER 39V 200MW SOD323 Oraina - Alderantzizko isurketa @ Vr -