BZX384B18-HE3-18
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: BZX384B18-HE3-18
Fabrikatzaileak / Marka: Vishay Semiconductor Diodes Division
Produktuaren Deskribapena DIODE ZENER 18V 200MW SOD323
Fitxak: BZX384B18-HE3-18.pdf
Erreferentzia prezioa (Dolar Batuetan)
10000 pcs
  • Mezua
BZX384B18-HE3-18ren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia BZX384B18-HE3-18 fabrikatzailea Vishay Semiconductor Diodes Division
deskribapena DIODE ZENER 18V 200MW SOD323 Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS betez
Kopurua eskuragarri 2464818 pcs Datuen fitxa BZX384B18-HE3-18.pdf
Tentsioa - isolamendua 45 Ohm Tentsioa - Tasa SOD-323
Series - RoHS egoera Tape & Reel (TR)
Energia - Max 200mW polarizazio SC-76, SOD-323
Tenperatura operatiboa -55°C ~ 150°C Muntaketa mota Surface Mount
Inpedantzia (Max) (Zzt) 18V Zabaldutako deskribapena Zener Diode 200mW ±2% Surface Mount SOD-323
ESR (Serie Baliokidetzak Erresistentzia) ±2% Diode konfigurazioa 50nA @ 12.6V
deskribapena DIODE ZENER 18V 200MW SOD323 Oraina - Alderantzizko isurketa @ Vr -