SFN08B4701CBQLF7
BI Technologies / TT ElectronicsBI Technologies / TT Electronics
SFN08B4701CBQLF7 Image
Irudia ordezkaritza izan daiteke. Ikusi produktuaren xehetasunetarako zehaztapenak.
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: SFN08B4701CBQLF7
Fabrikatzaileak / Marka: BI Technologies / TT Electronics
Produktuaren Deskribapena RES ARRAY 7 RES 4.7K OHM 8DFN
Fitxak: SFN08B4701CBQLF7.pdf
  • Mezua
SFN08B4701CBQLF7ren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia SFN08B4701CBQLF7 fabrikatzailea BI Technologies / TT Electronics
deskribapena RES ARRAY 7 RES 4.7K OHM 8DFN Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS betez
Kopurua eskuragarri 6551 pcs Datuen fitxa SFN08B4701CBQLF7.pdf
tolerantzia ±0.25% Tenperatura koefizientea ±25ppm/°C
Hornitzaileen gailuen paketea 8-SON Tamaina / dimentsioa 0.157" L x 0.157" W (4.00mm x 4.00mm)
Series SFN08B Erresistentzia-ratioa-Drift ±5 ppm/°C
Resistor Matching Ratio ±0.05% Erresistentzia (Ohms) 4.7k
Power Elementu bakoitzeko 100mW Packaging Tape & Reel (TR)
Pakete / kasua 8-DFN Exposed Pad Beste izenak 987-1353-2
Tenperatura operatiboa -55°C ~ 125°C Erresistentzia kopurua 7
Pin kopurua 8 Muntaketa mota Surface Mount
Altuera - Eserita (Max) - Deskribapen zehatza 4.7k Ohm ±0.25% 100mW Power Per Element Bussed 7 Resistor Network/Array ±25ppm/°C 8-DFN Exposed Pad