90PR25KLF
BI Technologies / TT ElectronicsBI Technologies / TT Electronics
BI Technologies / TT Electronics
Irudia ordezkaritza izan daiteke. Ikusi produktuaren xehetasunetarako zehaztapenak.
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: 90PR25KLF
Fabrikatzaileak / Marka: BI Technologies / TT Electronics
Produktuaren Deskribapena TRIMMER 25KOHM 0.75W PC PIN SIDE
Fitxak: 90PR25KLF.pdf
Erreferentzia prezioa (Dolar Batuetan)
500 pcs
  • Mezua
90PR25KLFren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia 90PR25KLF fabrikatzailea BI Technologies / TT Electronics
deskribapena TRIMMER 25KOHM 0.75W PC PIN SIDE Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS betez
Kopurua eskuragarri 68590 pcs Datuen fitxa 90PR25KLF.pdf
tolerantzia ±10% Amaiera estiloa PC Pins
Tenperatura koefizientea ±100ppm/°C Tamaina / dimentsioa Rectangular - 0.810" x 0.190" Face x 0.250" H (20.57mm x 4.83mm x 6.35mm)
Series 90 Material erresistenteak Cermet
Erresistentzia 25 kOhms Energia (Watts) 0.75W, 3/4W
Aktibitate kopurua 20 Muntaketa mota Through Hole
Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS Compliant Deskribapen zehatza 25 kOhms 0.75W, 3/4W PC Pins Through Hole Trimmer Potentiometer Cermet 20 Turn Side Adjustment
Doikuntza mota Side Adjustment
Bidalketa
FedexDHLUPSTNT
AFTER-SALES BERMEA
Erlazionatutako etiketak
Produktu erlazionatuak
90PR2KLFTB
90PR2KLFTB
fabrikatzaileak: BI Technologies / TT Electronics
deskribapena: TRIMMER 2K OHM 0.75W PC PIN SIDE
Stockean: 55920 pcs
Deskarga: 90PR2KLFTB.pdf
RFQ
90PR25KLFTB
90PR25KLFTB
deskribapena: TRIMMER 25KOHM 0.75W PC PIN SIDE