89PR500KLF
BI Technologies / TT ElectronicsBI Technologies / TT Electronics
89PR500KLF Image
Irudia ordezkaritza izan daiteke. Ikusi produktuaren xehetasunetarako zehaztapenak.
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: 89PR500KLF
Fabrikatzaileak / Marka: BI Technologies / TT Electronics
Produktuaren Deskribapena TRIMMER 500K OHM 0.75W PC PIN
Fitxak: 89PR500KLF.pdf
Erreferentzia prezioa (Dolar Batuetan)
1 pcs
10 pcs
25 pcs
50 pcs
100 pcs
250 pcs
500 pcs
1000 pcs
5000 pcs
  • Mezua
89PR500KLFren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia 89PR500KLF fabrikatzailea BI Technologies / TT Electronics
deskribapena TRIMMER 500K OHM 0.75W PC PIN Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS betez
Kopurua eskuragarri 61243 pcs Datuen fitxa 89PR500KLF.pdf
tolerantzia ±10% Amaiera estiloa PC Pins
Tenperatura koefizientea ±100ppm/°C Tamaina / dimentsioa Rectangular - 0.750" x 0.190" Face x 0.250" H (19.05mm x 4.83mm x 6.35mm)
Series 89 Material erresistenteak Cermet
Erresistentzia 500 kOhms Energia (Watts) 0.75W, 3/4W
Packaging Bulk Beste izenak 987-1562
Aktibitate kopurua 20 Muntaketa mota Through Hole
Deskribapen zehatza 500 kOhms 0.75W, 3/4W PC Pins Through Hole Trimmer Potentiometer Cermet 20 Turn Side Adjustment Doikuntza mota Side Adjustment