89PR250KLF
BI Technologies / TT ElectronicsBI Technologies / TT Electronics
BI Technologies / TT Electronics
Irudia ordezkaritza izan daiteke. Ikusi produktuaren xehetasunetarako zehaztapenak.
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: 89PR250KLF
Fabrikatzaileak / Marka: BI Technologies / TT Electronics
Produktuaren Deskribapena TRIMMER 250K OHM 0.75W PC PIN
Fitxak: 89PR250KLF.pdf
Erreferentzia prezioa (Dolar Batuetan)
700 pcs
  • Mezua
89PR250KLFren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia 89PR250KLF fabrikatzailea BI Technologies / TT Electronics
deskribapena TRIMMER 250K OHM 0.75W PC PIN Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS betez
Kopurua eskuragarri 117715 pcs Datuen fitxa 89PR250KLF.pdf
tolerantzia ±10% Amaiera estiloa PC Pins
Tenperatura koefizientea ±100ppm/°C Tamaina / dimentsioa Rectangular - 0.810" x 0.190" Face x 0.250" H (20.57mm x 4.83mm x 6.35mm)
Series 89 Material erresistenteak Cermet
Erresistentzia 250 kOhms Energia (Watts) 0.75W, 3/4W
Aktibitate kopurua 20 Muntaketa mota Through Hole
Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS Compliant Deskribapen zehatza 250 kOhms 0.75W, 3/4W PC Pins Through Hole Trimmer Potentiometer Cermet 20 Turn Side Adjustment