84PR25KLF
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: 84PR25KLF
Fabrikatzaileak / Marka: BI Technologies / TT Electronics
Produktuaren Deskribapena TRIMMER 25K OHM 0.25W GW SIDE
Fitxak: 84PR25KLF.pdf
Erreferentzia prezioa (Dolar Batuetan)
300 pcs
  • Mezua
84PR25KLFren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia 84PR25KLF fabrikatzailea BI Technologies / TT Electronics
deskribapena TRIMMER 25K OHM 0.25W GW SIDE Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS betez
Kopurua eskuragarri 43610 pcs Datuen fitxa 84PR25KLF.pdf
tolerantzia ±10% Amaiera estiloa Gull Wing
Tenperatura koefizientea ±100ppm/°C Tamaina / dimentsioa -
Series 84 Material erresistenteak Cermet
Erresistentzia 25 kOhms Energia (Watts) 0.25W, 1/4W
Aktibitate kopurua 12 Muntaketa mota Surface Mount
Deskribapen zehatza 25 kOhms 0.25W, 1/4W Gull Wing Surface Mount Trimmer Potentiometer Cermet 12 Turn Side Adjustment Doikuntza mota Side Adjustment