84PR100KLF
BI Technologies / TT ElectronicsBI Technologies / TT Electronics
BI Technologies / TT Electronics
Irudia ordezkaritza izan daiteke. Ikusi produktuaren xehetasunetarako zehaztapenak.
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: 84PR100KLF
Fabrikatzaileak / Marka: BI Technologies / TT Electronics
Produktuaren Deskribapena TRIMMER 100K OHM 0.25W SMD SIDE
Fitxak: 84PR100KLF.pdf
Erreferentzia prezioa (Dolar Batuetan)
300 pcs
  • Mezua
84PR100KLFren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia 84PR100KLF fabrikatzailea BI Technologies / TT Electronics
deskribapena TRIMMER 100K OHM 0.25W SMD SIDE Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS betez
Kopurua eskuragarri 41278 pcs Datuen fitxa 84PR100KLF.pdf
tolerantzia ±10% Amaiera estiloa Surface Mount
Tenperatura koefizientea ±100ppm/°C Tamaina / dimentsioa Square - 0.250" x 0.250" Face x 0.210" H (6.35mm x 6.35mm x 5.33mm)
Series 84 Material erresistenteak Cermet
Erresistentzia 100 kOhms Energia (Watts) 0.25W, 1/4W
Packaging Tube Beste izenak 987-1151
Aktibitate kopurua 12 Muntaketa mota Surface Mount
Deskribapen zehatza 100 kOhms 0.25W, 1/4W Surface Mount Surface Mount Trimmer Potentiometer Cermet 12 Turn Side Adjustment Doikuntza mota Side Adjustment