83PR100KLF
BI Technologies / TT ElectronicsBI Technologies / TT Electronics
BI Technologies / TT Electronics
Irudia ordezkaritza izan daiteke. Ikusi produktuaren xehetasunetarako zehaztapenak.
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: 83PR100KLF
Fabrikatzaileak / Marka: BI Technologies / TT Electronics
Produktuaren Deskribapena TRIMMER 100K OHM 0.5W GW TOP ADJ
Fitxak: 83PR100KLF.pdf
Erreferentzia prezioa (Dolar Batuetan)
300 pcs
  • Mezua
83PR100KLFren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia 83PR100KLF fabrikatzailea BI Technologies / TT Electronics
deskribapena TRIMMER 100K OHM 0.5W GW TOP ADJ Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS betez
Kopurua eskuragarri 47044 pcs Datuen fitxa 83PR100KLF.pdf
tolerantzia ±10% Amaiera estiloa Gull Wing
Tenperatura koefizientea ±100ppm/°C Tamaina / dimentsioa Rectangular - 0.320" x 0.250" Face x 0.180" H (8.12mm x 6.35mm x 4.57mm)
Series 83 Material erresistenteak Cermet
Erresistentzia 100 kOhms Energia (Watts) 0.5W, 1/2W
Aktibitate kopurua 1 Muntaketa mota Surface Mount
Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS Compliant Deskribapen zehatza 100 kOhms 0.5W, 1/2W Gull Wing Surface Mount Trimmer Potentiometer Cermet 1 Turn Top Adjustment