82PR200KLF
BI Technologies / TT ElectronicsBI Technologies / TT Electronics
82PR200KLF Image
Irudia ordezkaritza izan daiteke. Ikusi produktuaren xehetasunetarako zehaztapenak.
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: 82PR200KLF
Fabrikatzaileak / Marka: BI Technologies / TT Electronics
Produktuaren Deskribapena TRIMMER 200K OHM 0.5W PC PIN TOP
Fitxak: 82PR200KLF.pdf
Erreferentzia prezioa (Dolar Batuetan)
1 pcs
10 pcs
25 pcs
50 pcs
100 pcs
250 pcs
500 pcs
1000 pcs
5000 pcs
  • Mezua
82PR200KLFren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia 82PR200KLF fabrikatzailea BI Technologies / TT Electronics
deskribapena TRIMMER 200K OHM 0.5W PC PIN TOP Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS betez
Kopurua eskuragarri 85883 pcs Datuen fitxa 82PR200KLF.pdf
tolerantzia ±10% Amaiera estiloa PC Pins
Tenperatura koefizientea ±100ppm/°C Tamaina / dimentsioa Round - 0.250" Dia x 0.140" H (6.35mm x 3.56mm)
Series 82 Material erresistenteak Cermet
Erresistentzia 200 kOhms Energia (Watts) 0.5W, 1/2W
Packaging Bulk Beste izenak 987-1753
Aktibitate kopurua 1 Muntaketa mota Through Hole
Deskribapen zehatza 200 kOhms 0.5W, 1/2W PC Pins Through Hole Trimmer Potentiometer Cermet 1 Turn Top Adjustment Doikuntza mota Top Adjustment