78PR25KLF
BI Technologies / TT ElectronicsBI Technologies / TT Electronics
BI Technologies / TT Electronics
Irudia ordezkaritza izan daiteke. Ikusi produktuaren xehetasunetarako zehaztapenak.
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: 78PR25KLF
Fabrikatzaileak / Marka: BI Technologies / TT Electronics
Produktuaren Deskribapena TRIMMER 25K OHM 1W PC PIN SIDE
Fitxak: 78PR25KLF.pdf
Erreferentzia prezioa (Dolar Batuetan)
200 pcs
  • Mezua
78PR25KLFren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia 78PR25KLF fabrikatzailea BI Technologies / TT Electronics
deskribapena TRIMMER 25K OHM 1W PC PIN SIDE Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS betez
Kopurua eskuragarri 31153 pcs Datuen fitxa 78PR25KLF.pdf
tolerantzia ±10% Amaiera estiloa PC Pins
Tenperatura koefizientea ±100ppm/°C Tamaina / dimentsioa Rectangular - 1.250" x 0.195" Face x 0.320" H (31.75mm x 4.95mm x 8.13mm)
Series 78 Material erresistenteak Cermet
Erresistentzia 25 kOhms Energia (Watts) 1W
Aktibitate kopurua 22 Muntaketa mota Through Hole
Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS Compliant Deskribapen zehatza 25 kOhms 1W PC Pins Through Hole Trimmer Potentiometer Cermet 22 Turn Side Adjustment
Doikuntza mota Side Adjustment
Bidalketa
FedexDHLUPSTNT
AFTER-SALES BERMEA
Erlazionatutako etiketak
Produktu erlazionatuak
78PR20KLF
78PR20KLF
fabrikatzaileak: BI Technologies / TT Electronics
deskribapena: TRIMMER 20K OHM 1W PC PIN SIDE
Stockean: 18172 pcs
Deskarga: 78PR20KLF.pdf
RFQ
78PR25K
78PR25K
deskribapena: TRIMMER 25K OHM 1W PC PIN SIDE