78PR10KLF
BI Technologies / TT ElectronicsBI Technologies / TT Electronics
78PR10KLF Image
Irudia ordezkaritza izan daiteke. Ikusi produktuaren xehetasunetarako zehaztapenak.
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: 78PR10KLF
Fabrikatzaileak / Marka: BI Technologies / TT Electronics
Produktuaren Deskribapena TRIMMER 10K OHM 1W PC PIN SIDE
Fitxak: 78PR10KLF.pdf
Erreferentzia prezioa (Dolar Batuetan)
1 pcs
10 pcs
25 pcs
50 pcs
100 pcs
250 pcs
500 pcs
1000 pcs
  • Mezua
78PR10KLFren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia 78PR10KLF fabrikatzailea BI Technologies / TT Electronics
deskribapena TRIMMER 10K OHM 1W PC PIN SIDE Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS betez
Kopurua eskuragarri 22139 pcs Datuen fitxa 78PR10KLF.pdf
tolerantzia ±10% Amaiera estiloa PC Pins
Tenperatura koefizientea ±100ppm/°C Tamaina / dimentsioa Rectangular - 1.250" x 0.195" Face x 0.320" H (31.75mm x 4.95mm x 8.13mm)
Series 78 Material erresistenteak Cermet
Erresistentzia 10 kOhms Energia (Watts) 1W
Packaging Bulk Beste izenak 987-1537
Aktibitate kopurua 22 Muntaketa mota Through Hole
Deskribapen zehatza 10 kOhms 1W PC Pins Through Hole Trimmer Potentiometer Cermet 22 Turn Side Adjustment Doikuntza mota Side Adjustment