72PR200LFTB
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: 72PR200LFTB
Fabrikatzaileak / Marka: BI Technologies / TT Electronics
Produktuaren Deskribapena TRIMMER 200 OHM 0.5W PC PIN TOP
Fitxak: 72PR200LFTB.pdf
Erreferentzia prezioa (Dolar Batuetan)
750 pcs
  • Mezua
72PR200LFTBren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia 72PR200LFTB fabrikatzailea BI Technologies / TT Electronics
deskribapena TRIMMER 200 OHM 0.5W PC PIN TOP Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS betez
Kopurua eskuragarri 149735 pcs Datuen fitxa 72PR200LFTB.pdf
tolerantzia ±10% Amaiera estiloa PC Pins
Tenperatura koefizientea ±100ppm/°C Tamaina / dimentsioa Square - 0.375" x 0.375" Face x 0.187" H (9.53mm x 9.53mm x 4.75mm)
Series 72 Material erresistenteak Cermet
Erresistentzia 200 Ohms Energia (Watts) 0.5W, 1/2W
Aktibitate kopurua 1 Muntaketa mota Through Hole
Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS Compliant Deskribapen zehatza 200 Ohms 0.5W, 1/2W PC Pins Through Hole Trimmer Potentiometer Cermet 1 Turn Top Adjustment