72PR100KLF
BI Technologies / TT ElectronicsBI Technologies / TT Electronics
72PR100KLF Image
Irudia ordezkaritza izan daiteke. Ikusi produktuaren xehetasunetarako zehaztapenak.
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: 72PR100KLF
Fabrikatzaileak / Marka: BI Technologies / TT Electronics
Produktuaren Deskribapena TRIMMER 100K OHM 0.5W PC PIN TOP
Fitxak: 72PR100KLF.pdf
Erreferentzia prezioa (Dolar Batuetan)
1 pcs
10 pcs
25 pcs
50 pcs
100 pcs
250 pcs
500 pcs
1000 pcs
5000 pcs
  • Mezua
72PR100KLFren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia 72PR100KLF fabrikatzailea BI Technologies / TT Electronics
deskribapena TRIMMER 100K OHM 0.5W PC PIN TOP Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS betez
Kopurua eskuragarri 64414 pcs Datuen fitxa 72PR100KLF.pdf
tolerantzia ±10% Amaiera estiloa PC Pins
Tenperatura koefizientea ±100ppm/°C Tamaina / dimentsioa Square - 0.375" x 0.375" Face x 0.187" H (9.53mm x 9.53mm x 4.75mm)
Series 72 Material erresistenteak Cermet
Erresistentzia 100 kOhms Energia (Watts) 0.5W, 1/2W
Packaging Bulk Beste izenak 987-1141
Aktibitate kopurua 1 Muntaketa mota Through Hole
Deskribapen zehatza 100 kOhms 0.5W, 1/2W PC Pins Through Hole Trimmer Potentiometer Cermet 1 Turn Top Adjustment Doikuntza mota Top Adjustment