72PLR20KLF
BI Technologies / TT ElectronicsBI Technologies / TT Electronics
BI Technologies / TT Electronics
Irudia ordezkaritza izan daiteke. Ikusi produktuaren xehetasunetarako zehaztapenak.
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: 72PLR20KLF
Fabrikatzaileak / Marka: BI Technologies / TT Electronics
Produktuaren Deskribapena TRIMMER 20K OHM 0.5W PC PIN TOP
Fitxak: 72PLR20KLF.pdf
Erreferentzia prezioa (Dolar Batuetan)
600 pcs
  • Mezua
72PLR20KLFren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia 72PLR20KLF fabrikatzailea BI Technologies / TT Electronics
deskribapena TRIMMER 20K OHM 0.5W PC PIN TOP Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS betez
Kopurua eskuragarri 97372 pcs Datuen fitxa 72PLR20KLF.pdf
tolerantzia ±10% Amaiera estiloa PC Pins
Tenperatura koefizientea ±100ppm/°C Tamaina / dimentsioa Rectangular - 0.221" x 0.206" Face x 0.187" H (5.61mm x 5.23mm x 4.75mm)
Series 72 Material erresistenteak Cermet
Erresistentzia 20 kOhms Energia (Watts) 0.5W, 1/2W
Aktibitate kopurua 1 Muntaketa mota Through Hole
Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS Compliant Deskribapen zehatza 20 kOhms 0.5W, 1/2W PC Pins Through Hole Trimmer Potentiometer Cermet 1 Turn Top Adjustment