7246R5KL.25
BI Technologies / TT ElectronicsBI Technologies / TT Electronics
BI Technologies / TT Electronics
Irudia ordezkaritza izan daiteke. Ikusi produktuaren xehetasunetarako zehaztapenak.
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: 7246R5KL.25
Fabrikatzaileak / Marka: BI Technologies / TT Electronics
Produktuaren Deskribapena POTENTIOMETER
Fitxak: 7246R5KL.25.pdf
Erreferentzia prezioa (Dolar Batuetan)
10 pcs
  • Mezua
7246R5KL.25ren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia 7246R5KL.25 fabrikatzailea BI Technologies / TT Electronics
deskribapena POTENTIOMETER Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS betez
Kopurua eskuragarri 1396 pcs Datuen fitxa 7246R5KL.25.pdf
tolerantzia ±5% Amaiera estiloa Solder Turret
Tenperatura koefizientea ±130ppm/°C Taper Linear
Series 7246 biraketa 3600°
Material erresistenteak Wirewound Erresistentzia (Ohms) 5k
Energia (Watts) 2W Aktibitate kopurua 10
Koadrilen kopurua 1 Muntaketa mota Panel Mount
Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS Compliant Deskribapen zehatza 5k Ohm 1 Gang Linear Panel Mount Potentiometer None 10 Turn Wirewound 2W Solder Turret
Bushing Thread 3/8-32 Aldatu zen None
Doikuntza mota User Defined Ekintza mota Round
Aktiboaren luzera 0.811" (20.60mm) Aktiboen diametroa 0.250" (6.35mm)