68WR20LFTB
BI Technologies / TT ElectronicsBI Technologies / TT Electronics
BI Technologies / TT Electronics
Irudia ordezkaritza izan daiteke. Ikusi produktuaren xehetasunetarako zehaztapenak.
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: 68WR20LFTB
Fabrikatzaileak / Marka: BI Technologies / TT Electronics
Produktuaren Deskribapena TRIMMER 20 OHM 0.5W PC PIN SIDE
Fitxak: 68WR20LFTB.pdf
Erreferentzia prezioa (Dolar Batuetan)
550 pcs
  • Mezua
68WR20LFTBren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia 68WR20LFTB fabrikatzailea BI Technologies / TT Electronics
deskribapena TRIMMER 20 OHM 0.5W PC PIN SIDE Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS betez
Kopurua eskuragarri 101546 pcs Datuen fitxa 68WR20LFTB.pdf
tolerantzia ±20% Amaiera estiloa PC Pins
Tenperatura koefizientea ±250ppm/°C Tamaina / dimentsioa Rectangular - 0.375" x 0.245" Face x 0.435" H (9.53mm x 6.22mm x 11.05mm)
Series 68 Material erresistenteak Cermet
Erresistentzia 20 Ohms Energia (Watts) 0.5W, 1/2W
Aktibitate kopurua 20 Muntaketa mota Through Hole
Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS Compliant Deskribapen zehatza 20 Ohms 0.5W, 1/2W PC Pins Through Hole Trimmer Potentiometer Cermet 20 Turn Side Adjustment
Doikuntza mota Side Adjustment
Bidalketa
FedexDHLUPSTNT
AFTER-SALES BERMEA
Erlazionatutako etiketak
Produktu erlazionatuak
68WR200KLF
68WR200KLF
fabrikatzaileak: BI Technologies / TT Electronics
deskribapena: TRIMMER 200K OHM 0.5W PC PIN TOP
Stockean: 57561 pcs
Deskarga: 68WR200KLF.pdf
RFQ
68WR20LF
68WR20LF
deskribapena: TRIMMER 20 OHM 0.5W PC PIN SIDE