67PR20LFTB
BI Technologies / TT ElectronicsBI Technologies / TT Electronics
BI Technologies / TT Electronics
Irudia ordezkaritza izan daiteke. Ikusi produktuaren xehetasunetarako zehaztapenak.
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: 67PR20LFTB
Fabrikatzaileak / Marka: BI Technologies / TT Electronics
Produktuaren Deskribapena TRIMMER 20 OHM 0.5W PC PIN TOP
Fitxak: 67PR20LFTB.pdf
Erreferentzia prezioa (Dolar Batuetan)
600 pcs
  • Mezua
67PR20LFTBren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia 67PR20LFTB fabrikatzailea BI Technologies / TT Electronics
deskribapena TRIMMER 20 OHM 0.5W PC PIN TOP Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS betez
Kopurua eskuragarri 117554 pcs Datuen fitxa 67PR20LFTB.pdf
tolerantzia ±20% Amaiera estiloa PC Pins
Tenperatura koefizientea ±250ppm/°C Tamaina / dimentsioa Rectangular - 0.437" x 0.375" Face x 0.203" H (11.10mm x 9.53mm x 5.16mm)
Series 67 Material erresistenteak Cermet
Erresistentzia 20 Ohms Energia (Watts) 0.5W, 1/2W
Aktibitate kopurua 20 Muntaketa mota Through Hole
Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS Compliant Deskribapen zehatza 20 Ohms 0.5W, 1/2W PC Pins Through Hole Trimmer Potentiometer Cermet 20 Turn Top Adjustment
Doikuntza mota Top Adjustment
Bidalketa
FedexDHLUPSTNT
AFTER-SALES BERMEA
Erlazionatutako etiketak
Produktu erlazionatuak
67PR25KLF
67PR25KLF
fabrikatzaileak: BI Technologies / TT Electronics
deskribapena: TRIMMER 25K OHM 0.5W PC PIN TOP
Stockean: 112693 pcs
Deskarga: 67PR25KLF.pdf
RFQ
67PR250KLFTB
67PR250KLFTB
deskribapena: TRIMMER 250K OHM 0.5W PC PIN TOP
Stockean: 100609 pcs
Deskarga: 67PR250KLFTB.pdf
RFQ
67PR20LF
67PR20LF
deskribapena: TRIMMER 20 OHM 0.5W PC PIN TOP