67PR200KLF
BI Technologies / TT ElectronicsBI Technologies / TT Electronics
BI Technologies / TT Electronics
Irudia ordezkaritza izan daiteke. Ikusi produktuaren xehetasunetarako zehaztapenak.
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: 67PR200KLF
Fabrikatzaileak / Marka: BI Technologies / TT Electronics
Produktuaren Deskribapena TRIMMER 200K OHM 0.5W PC PIN TOP
Fitxak: 67PR200KLF.pdf
Erreferentzia prezioa (Dolar Batuetan)
600 pcs
  • Mezua
67PR200KLFren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia 67PR200KLF fabrikatzailea BI Technologies / TT Electronics
deskribapena TRIMMER 200K OHM 0.5W PC PIN TOP Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS betez
Kopurua eskuragarri 114209 pcs Datuen fitxa 67PR200KLF.pdf
tolerantzia ±10% Amaiera estiloa PC Pins
Tenperatura koefizientea ±100ppm/°C Tamaina / dimentsioa Rectangular - 0.437" x 0.375" Face x 0.203" H (11.10mm x 9.53mm x 5.16mm)
Series 67 Material erresistenteak Cermet
Erresistentzia 200 kOhms Energia (Watts) 0.5W, 1/2W
Aktibitate kopurua 20 Muntaketa mota Through Hole
Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS Compliant Deskribapen zehatza 200 kOhms 0.5W, 1/2W PC Pins Through Hole Trimmer Potentiometer Cermet 20 Turn Top Adjustment