67PR100KLF
BI Technologies / TT ElectronicsBI Technologies / TT Electronics
67PR100KLF Image
Irudia ordezkaritza izan daiteke. Ikusi produktuaren xehetasunetarako zehaztapenak.
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: 67PR100KLF
Fabrikatzaileak / Marka: BI Technologies / TT Electronics
Produktuaren Deskribapena TRIMMER 100KOHM 0.5W PC PIN SIDE
Fitxak: 67PR100KLF.pdf
Erreferentzia prezioa (Dolar Batuetan)
1 pcs
10 pcs
25 pcs
50 pcs
100 pcs
250 pcs
500 pcs
1000 pcs
5000 pcs
  • Mezua
67PR100KLFren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia 67PR100KLF fabrikatzailea BI Technologies / TT Electronics
deskribapena TRIMMER 100KOHM 0.5W PC PIN SIDE Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS betez
Kopurua eskuragarri 60064 pcs Datuen fitxa 67PR100KLF.pdf
tolerantzia ±10% Amaiera estiloa PC Pins
Tenperatura koefizientea ±100ppm/°C Tamaina / dimentsioa Square - 0.375" x 0.375" Face x 0.203" H (9.53mm x 9.53mm x 5.16mm)
Series 67 Material erresistenteak Cermet
Erresistentzia 100 kOhms Energia (Watts) 0.5W, 1/2W
Packaging Bulk Beste izenak 987-1082
Aktibitate kopurua 20 Muntaketa mota Through Hole
Deskribapen zehatza 100 kOhms 0.5W, 1/2W PC Pins Through Hole Trimmer Potentiometer Cermet 20 Turn Side Adjustment Doikuntza mota Side Adjustment