66WR20KLF
BI Technologies / TT ElectronicsBI Technologies / TT Electronics
66WR20KLF Image
Irudia ordezkaritza izan daiteke. Ikusi produktuaren xehetasunetarako zehaztapenak.
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: 66WR20KLF
Fabrikatzaileak / Marka: BI Technologies / TT Electronics
Produktuaren Deskribapena TRIMMER 20K OHM 0.5W PC PIN TOP
Fitxak: 66WR20KLF.pdf
Erreferentzia prezioa (Dolar Batuetan)
1 pcs
10 pcs
25 pcs
50 pcs
100 pcs
250 pcs
500 pcs
1000 pcs
5000 pcs
  • Mezua
66WR20KLFren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia 66WR20KLF fabrikatzailea BI Technologies / TT Electronics
deskribapena TRIMMER 20K OHM 0.5W PC PIN TOP Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS betez
Kopurua eskuragarri 35417 pcs Datuen fitxa 66WR20KLF.pdf
tolerantzia ±10% Amaiera estiloa PC Pins
Tenperatura koefizientea ±100ppm/°C Tamaina / dimentsioa Rectangular - 0.375" x 0.200" Face x 0.410" H (9.53mm x 5.08mm x 10.41mm)
Series 66 Material erresistenteak Cermet
Erresistentzia 20 kOhms Energia (Watts) 0.5W, 1/2W
Packaging Bulk Beste izenak 987-1491
Aktibitate kopurua 20 Muntaketa mota Through Hole
Deskribapen zehatza 20 kOhms 0.5W, 1/2W PC Pins Through Hole Trimmer Potentiometer Cermet 20 Turn Top Adjustment Doikuntza mota Top Adjustment