64WR20KLF
BI Technologies / TT ElectronicsBI Technologies / TT Electronics
64WR20KLF Image
Irudia ordezkaritza izan daiteke. Ikusi produktuaren xehetasunetarako zehaztapenak.
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: 64WR20KLF
Fabrikatzaileak / Marka: BI Technologies / TT Electronics
Produktuaren Deskribapena TRIMMER 20K OHM 0.25W PC PIN TOP
Fitxak: 64WR20KLF.pdf
Erreferentzia prezioa (Dolar Batuetan)
1 pcs
10 pcs
25 pcs
50 pcs
100 pcs
250 pcs
500 pcs
1000 pcs
5000 pcs
  • Mezua
64WR20KLFren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia 64WR20KLF fabrikatzailea BI Technologies / TT Electronics
deskribapena TRIMMER 20K OHM 0.25W PC PIN TOP Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS betez
Kopurua eskuragarri 48696 pcs Datuen fitxa 64WR20KLF.pdf
tolerantzia ±10% Amaiera estiloa PC Pins
Tenperatura koefizientea ±100ppm/°C Tamaina / dimentsioa Rectangular - 0.250" x 0.165" Face x 0.270" H (6.35mm x 4.19mm x 6.86mm)
Series 64 Material erresistenteak Cermet
Erresistentzia 20 kOhms Energia (Watts) 0.25W, 1/4W
Packaging Tube Beste izenak 987-1064
Aktibitate kopurua 12 Muntaketa mota Through Hole
Deskribapen zehatza 20 kOhms 0.25W, 1/4W PC Pins Through Hole Trimmer Potentiometer Cermet 12 Turn Top Adjustment Doikuntza mota Top Adjustment