64PR200KLF
BI Technologies / TT ElectronicsBI Technologies / TT Electronics
BI Technologies / TT Electronics
Irudia ordezkaritza izan daiteke. Ikusi produktuaren xehetasunetarako zehaztapenak.
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: 64PR200KLF
Fabrikatzaileak / Marka: BI Technologies / TT Electronics
Produktuaren Deskribapena TRIMMER 200KOHM 0.25W PC PIN TOP
Fitxak: 64PR200KLF.pdf
Erreferentzia prezioa (Dolar Batuetan)
400 pcs
  • Mezua
64PR200KLFren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia 64PR200KLF fabrikatzailea BI Technologies / TT Electronics
deskribapena TRIMMER 200KOHM 0.25W PC PIN TOP Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS betez
Kopurua eskuragarri 58626 pcs Datuen fitxa 64PR200KLF.pdf
tolerantzia ±10% Amaiera estiloa PC Pins
Tenperatura koefizientea ±100ppm/°C Tamaina / dimentsioa Square - 0.250" x 0.250" Face x 0.175" H (6.35mm x 6.35mm x 4.45mm)
Series 64 Material erresistenteak Cermet
Erresistentzia 200 kOhms Energia (Watts) 0.25W, 1/4W
Aktibitate kopurua 12 Muntaketa mota Through Hole
Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS Compliant Deskribapen zehatza 200 kOhms 0.25W, 1/4W PC Pins Through Hole Trimmer Potentiometer Cermet 12 Turn Top Adjustment